Lodówka Side by Side z kostkarką oraz jej zalety

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd bierze się popularność lodówek Side by Side? Funkcjonalność i łatwość w obsłudze sprawiają, że te nowoczesne urządzenia są coraz chętniej wybierane przez użytkowników. Bardzo duża pojemność, przestrzeń we wnętrzu urządzenia oraz obecność innowacyjnych technologii to jedne z zalet tych sprzętów. Czy lodówka Side by Side z kostkarką to urządzenie dla Ciebie? Sprawdź, jakie korzyści może Ci zaoferować smart lodówka w Twoim domu.

Lodówka Side by Side z kostkarką – dla kogo?

Chcesz rozkoszować się chłodnym, orzeźwiającym napojem nie tylko latem? W takim razie lodówka Side by Side z kostkarką to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Obecność kostkarki w urządzeniu sprawia, że przez cały czas posiadasz dostęp do świeżego lodu i nie musisz przygotowywać go samodzielnie. 

Jednak lodówka Side by Side z kostkarką to bardzo dobry wybór nie tylko dla fanów chłodnych napojów. To urządzenie, w którym dzięki jego gabarytom pomieścisz więcej żywności, dzięki czemu nie będziesz musiał robić często zakupów. Obecność zamrażarki o optymalnych rozmiarach sprawia, że umieścisz w niej swoje wszystkie zapasy. To świetny wybór dla osób, które lubią mrozić owoce, by potem móc wykorzystać je w środku zimy.

Smart lodówka – co oferuje?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego lodówka side by side z kostkarką bywa określana jako smart lodówka? W tym miejscu warto przyjrzeć się ofercie Samsung. Marka ta od wielu lat przygotowuje innowacyjne rozwiązania, których zadaniem jest ułatwienie użytkownikom wykonywania codziennych obowiązków. Co więcej, niektóre z funkcji i udogodnień mogą okazać się naprawdę zaskakujące! 

Przykładem jest lodówka z wyświetlaczem. Wybrane warianty nowoczesnych lodówek Samsung posiadają dotykowy ekran Family Hub, który znajduje się na drzwiach urządzenia. Możesz zostawiać na nim notatki dla bliskich, tworzyć listy zakupów czy słuchać ulubionej muzyki w trakcie gotowania! Za jego pośrednictwem możesz także zajrzeć do wnętrza lodówki bez konieczności otwierania drzwi by sprawdzić, jakie produkty należy dokupić. W ten sposób Twoja lodówka zużywa mniej energii. Co więcej, za pośrednictwem aplikacji SmartThings* i wbudowanej kamerze możesz w wirtualny sposób zajrzeć do lodówki będąc już na zakupach! Lodówka multimedialna to odpowiedni wybór dla fanów nowoczesnych technologii, ale także osób, które cenią sobie pomocne rozwiązania.

Lodówka Side by Side z kostkarką – zalety

Nie bez przyczyny to właśnie lodówki Samsung są najczęściej kupowanymi lodówkami**. Co jeszcze można zaliczyć do zalet lodówek Side by Side? Oczywiście duże znaczenie ma tutaj ich rozmiar. Dzięki przestronnym i pojemnym komorom możemy pomieścić znacznie więcej żywności niż w przypadku wariantu z jedną parą drzwi. Co więcej, marka zwraca uwagę na to, by warunki, w jakich przechowujesz swoje produkty, były idealne. 

Czy jednak multimedialna lodówka może być energooszczędna? Jak najbardziej! W tym miejscu warto wspomnieć o technologii No Frost, której zadaniem jest zapobieganie powstawaniu szronu oraz lodu. W ten sposób urządzenie nie musi zużywać nadmiernych ilości prądu, a Ty nie musisz tracić czasu na jej rozmrażanie.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* Aby skorzystać z aplikacji SmartThings, pobierz ją z Galaxy Store, Play Store lub App Store. Aplikacja do działania wymaga systemu Android OS 9↑ i co najmniej 3 GB RAM lub iOS 14↑. Pełna lista kompatybilnych urządzeń dostępna na stronie: https://www.samsung.com/pl/support/mobile-devices/jakie-urzadzenia-sa-kompatybilne-ze-smartthings/. Wszystkie urządzenia muszą być połączone z siecią Wi-Fi lub inną bezprzewodową i zarejestrowane w jednym koncie Samsung Account.

** W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung

Redakcja Sunovo