Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Rolety dzień noc – wygodne i praktyczne rolety do Twojego domu

16 września, 2022 rolety dzień noc


Poszukujesz osłon okiennych, które będą proste w obsłudze i funkcjonalne? Poznaj rolety dzień noc, które można kupić w różnych kolorach!

Za pomocą osłon okiennych można nie tylko zasłonić okno i uniknąć wzroku osób na zewnątrz, ale również dodatkowo można regulować dopływ światła do wnętrza, zaciemniać je oraz zmniejszać nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia. Do często kupowanych typów rolet okiennych zaliczana jest obecnie roleta dzień noc voppi.eu. Co warto wiedzieć na temat tego typu rolet?

Budowa rolety dzień noc

Standardowa roleta zbudowana jest z pojedynczej warstwy materiału, który nawijany jest na wał montowany przy oknie lub na ścianie albo suficie. 

W przypadku rolet dzień noc konstrukcja jest nieco inna, ponieważ roleta ta bazuje na podwójnej warstwie materiału, który przesuwa się względem siebie. 

Materiał rolety dzień noc jest charakterystyczny, ponieważ składa się on z naprzemiennych pasów blokujących i przepuszczających światło. Roleta dzień noc voppi.eu może być zamówiona w wielu wariantach kolorystycznych.

Rolety te wyposażone są również w kasety, wewnątrz których umieszczany jest wał na materiał. Dzięki temu jest on zabezpieczony przed zabrudzeniem, a cała osłona może wyglądać estetycznie. Dostępne są również tańsze rolety bez kaset.

Po bokach rolety można też zamontować prowadnice, które przytrzymują jej materiał w odpowiedniej pozycji także wtedy, gdy okno jest uchylone. W przypadku rolet bez kaset prowadnice są żyłkowe, natomiast w roletach z kasetami mają one formę profili.

Jak działają rolety dzień noc?

Atutem rolet dzień noc jest ich wszechstronność w porównaniu do zwykłych rolet. Podwójny, pasiasty materiał powoduje, że rolety te pozwalają na regulowanie dopływu światła do wnętrza.

Wobec tego rolety dzień noc mogą całkowicie zaciemnić pomieszczenie, ale również mogą wpuścić do niego częściowo światło. Również roleta może być w całości albo w części podniesiona, dzięki czemu można również odsłonić okno.

Obsługa rolet jest bardzo wygodna, ponieważ wykorzystują one w tym celu sznureczek montowany po boku osłony. Roleta dzień noc voppi.eu daje możliwość wyboru położenia łańcuszka.

Gdzie sprawdzą się rolety dzień noc?

Osłony okienne tego typu mają uniwersalne zastosowanie i mogą one sprawdzić się w wielu różnych pomieszczeniach. 

Rolety dzień noc bardzo dobrze nadają się do stosowania w salonach, kuchniach, sypialniach, pokojach dziecięcych. Również można umieścić je łazience, ponieważ do ich wykonania wykorzystuje się materiały odporne na wilgoć.

Różne rodzaje wysokości rolet dzień noc powodują, że można zastosować je zarówno w przypadku okien wyposażonych w parapety, jak i w przypadku okien tarasowych, balkonowych, które sięgają do ziemi.

Rolety dzień noc – gotowe i na wymiar

Tego typu rolety można znaleźć w sprzedaży w gotowych wariantach rozmiarowych. Gdy jednak nie można dopasować ich pod względem wymiarów do szerokości okna, warto pomyśleć o zamówieniu ich na wymiar.

Rolety dzień noc na wymiar można kupić również przez internet – w takim wariancie dostępna jest również roleta dzień noc voppi.eu.

dekoracje na osiemnastkę

Redakcja Sunovo

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak wyczyścić stopę żelazka?
Jak wyczyścić mikrofalówkę?
Jak wyczyścić białe trampki?

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak wyczyścić białe trampki?